В Саф’янівській сільській раді відбулась апаратна нарада 1
У понеділок, 17 січня, в Саф’янівській сільській раді під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулась щотижнева апаратна нарада.

В нараді взяли участь секретар Саф’янівського сільського голови Сергій Мазур, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, керуючий справами Саф’янівської сільської ради Вячеслав Суддя та керівники структурних підрозділів громади.
Під час наради працівники доповіли про свою діяльність за минулий тиждень. Присутніми були розглянуті актуальні питання щодо життєдіяльності громади у сфері медицини, соціальної та житлово-комунальної сфер, економіки, а також освіти.
Загалом підрозділи Саф’янівської сільської ради працюють в штатному режимі, усі питання вирішуються без ускладнень.
За результатами наради Саф’янівським сільським головою Наталією Тодоровою було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів ради.