В Саф‘янівській сільській раді відбулась чергова адміністративна комісія 1

У вівторок, 10 травня, під керівництвом першого заступника Саф’янівського сільського голови Петра Хаджикова відбулась адміністративна комісія при виконавчому комітеті Саф’янівської сільської ради.

До розгляду протоколу про адміністративне правопорушення долучились керуючий справами Саф’янівської сільської ради В’ячеслав Суддя, начальник відділу юридичного забезпечення та з питань запобігання та виявлення корупції Саф’янівської сільської ради Валерія Шульга, начальник управління житлово-комунального господарства, капітального будівництва, дорожнього господарства та інвестицій Саф’янівської сільської ради Петро Делігіоз та головний спеціаліст відділу сільського господарства та економіки Олександр Череш.

На порядок денний була винесена справа про адміністративне правопорушення – порушення правил торгівлі, а саме незабезпечення суб‘єктом господарської діяльності куточка покупця в магазині (ст. 155 КУпАП України).

Згідно з протоколом та письмовими поясненнями, особа, відносно якої складено протокол, свою вину визнала, просила розглянути справу без її участі. За результатами розгляду справи винесено постанову про притягнення до адміністративної відповідальності та накладено штраф у розмірі 85 грн.

В Саф‘янівській сільській раді відбулась чергова адміністративна комісія 3