В Саф’янівській сільській раді відбулась чергова апаратна нарада 1

Сьогодні, 23 січня, в Саф’янівській сільській раді під керівництвом Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулась чергова апаратна нарада.

На початку наради присутні долучилися до проведення загальнонаціональної хвилини мовчання в пам’ять про українців, загиблих під час війни з російськими окупантами.

Після чого керівники структурних підрозділів ради доповіли про виконану роботу за минулий тиждень. Питання, що були підняті під час наради, стосувались бюджетної, освітянської, соціальної, культурної та медичної сфер.

Генеральний директор КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» Олег Садковський зауважив, що наразі продовжується зростання рівня захворюваності на грип, та акцентував увагу на необхідності профілактики захворювань на ГРИП, ОРВІ та COVID-19.

В завершенні наради головою громади Наталією Тодоровою присутнім надані відповідні доручення.