В Саф‘янівській сільській раді відбулась чергова апаратна нарада 1

Робочий тиждень в Саф‘янівській сільській раді розпочався з проведення щотижневої апаратної наради.

На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам‘ять військовослужбовців та мирних громадян, які загинули внаслідок російсько-української війни.

Після чого керівники структурних підрозділів ради доповіли про стан справ в громаді.

За словами начальника управління житлово-комунального господарства Петра Делігіоза, 1 квітня закінчується опалювальний сезон на території Саф’янівської громади. Крім того, активно проводяться заходи із благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів громади.

Генеральний директор КНП Саф‘янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» Олег Садковський повідомив, що наразі погіршилась епідеміологічна ситуація – збільшилась кількість хворих на COVID-19. Тому увага присутніх була акцентована на дотриманні правил респіраторної гігієни.

Цього тижня в Саф’янівській сільській раді відбудеться пленарне засідання XVI сесії. Наразі проходять засідання депутатських комісій.

За результатами наради головою громади Наталією Тодоровою надані відповідні доручення.

В Саф‘янівській сільській раді відбулась чергова апаратна нарада 3