В Саф’янівській сільській раді відбулась чергова апаратна нарада 1

Щотижня під головуванням Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової у Саф’янівській сільській раді відбувається апаратна нарада. Одна з таких нарад пройшла у вівторок, 28 грудня.

В нараді взяли участь секретар Саф’янівського сільського голови Сергій Мазур, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, заступник Саф’янівського сільського голови Іван Чепой, керуючий справами Саф’янівської сільської ради Вячеслав Суддя та керівники структурних підрозділів громади.

На початку наради Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова висловила подяку усім співробітникам ради за відповідальне ставлення та кропітку підготовку до проведення XII чергової сесії, яка відбулась у п’ятницю, 24 грудня.

Після чого керівники структурних підрозділів громади прозвітували про основні напрямки своєї діяльності за минулий тиждень та розглянули проблемні питання.

За результатами наради Саф‘янівським сільським головою Наталією Тодоровою були надані співробітникам відповідні доручення на поточний тиждень.