В Саф’янівській сільській раді відбулась чергова апаратна нарада 1

Сьогодні, 30 травня, у Саф’янівській сільській раді відбулася щотижнева апаратна нарада.

У нараді взяли участь Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Мазур, заступник Саф’янівського сільського голови Іван Чепой, керуючий справами Саф’янівської сільської ради Вячеслав Суддя та керівники структурних підрозділів громади.

На початку наради присутні вшанували пам’ять українців, які загинули під час військового конфлікту із російською федерацією. Після чого були розглянуті важливі питання щодо:

• завершення навчального року та заборони проведення випускних вечорів в закладах освіти;
  • обліку переселенців та допомоги їм (наразі зареєстровано 1511 осіб, які тимчасово проживають в Саф’янівській громаді);
  • виконання бюджету та сплати податків;
  • роботи сільгосппідприємств Саф’янівської громади в умовах військового стану;
  • стану захворюваності на COVID-19 та наявності вакцини для бажаючих зробити щеплення.

Наразі Саф’янівська сільська рада, магазини та заклади охорони здоров’я громади працюють в штатному режимі.