В Саф’янівській сільській раді відбулась чергова апаратна нарада 1

Сьогодні, 6 червня, під керівництвом Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулась щотижнева апаратна нарада.

На нараді були розглянуті актуальні питання щодо:

• навчального процесу в закладах загальної середньої освіти. Начальник управління освіти Саф’янівської сільської ради Тетяна Якименко зазначила, що вчителі завершили оцінювання та підвели підсумки навчання школярів. Наразі триває зарахування учнів до 1-их та 10-их класів;
  • обліку внутрішньо переміщених осіб та надання їм допомоги;
  • виконання та наповнення бюджету;
  • роботи сільгосппідприємств Саф’янівської громади в умовах військового стану;
  • стану захворюваності на COVID-19 та вакцинації населення на території Саф’янівської сільської ради.

За результатами наради Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова надала керівникам структурних підрозділів відповідні доручення та поінформувала, що триває підготовка до шістнадцятої сесії сільської ради, проведення якої заплановано на 10 червня.

Станом на 6 червня громада працює в штатному режимі.