В Саф’янівській сільській раді відбулась чергова апаратна нарада 1

У понеділок, 16 серпня, в Саф’янівській сільській раді під головуванням Саф‘янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулась чергова апаратна нарада.

Під час наради проаналізовано поточний стан справ у громаді та визначено коло головних завдань на найближчий період. Усі керівники підрозділів ради доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та озвучили найнагальніші питання на поточний тиждень.

Зокрема, прозвучали актуальні питання життєдіяльності району, які стосувалися земельних питань, соціальної сфери, фінансів, медицини, культури та освіти.

По завершенню наради головою Саф’янівської сільської ради Наталією Тодоровою традиційно було надано співробітникам громади ряд доручень на поточний тиждень.

Сектор інформаційної діяльності Саф’янівської сільської ради