В Саф’янівській сільській раді відбулась чергова шістнадцята сесія 1

Сьогодні відбулось пленарне засідання XVI сесії Саф’янівської сільської ради.

На засіданні, крім депутатів, також були присутні заступники сільського голови.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять військовослужбовця, Василя Омельченка, уродженця села Броска, який загинув 2 червня в смт Луганське, захищаючи нашу Батьківщину від російського агресора.

Після чого депутати розглянули питання порядку денного сесії щодо життєдіяльності громади. Проекти рішень, винесені на порядок денний, попередньо були розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій ради.

Під час засідання сесії депутати ухвалили низку важливих рішень, серед яких було розглянуто питання про внесення змін у бюджет Саф’янівської сільської територіальної громади на 2022 рік, та передбачено виділення субвенції на потреби територіальної оборони.

Більшість проектів рішень стосувались земельних питань.

Всі рішення депутати прийняли одноголосно, з дотриманням норм чинного законодавства.