В Саф'янівській сільській раді відбулась нарада із землевпорядниками 1

Сьогодні, 29 квітня, в Саф’янівській сільській раді відбулась нарада із землевпорядниками відділу земельних відносин та екології Саф’янівської сільської ради, яку очолили перший заступник Саф’янівського сільського голова Наталії Тодорової Петро Хаджиков та начальник відділу земельних відносин на екології Саф’янівської громади Костянтин Чумаченко.

На нараді відбулось ознайомлення із посадовими обов’язками землевпорядників. Розглядались питання щодо підготовки до аудиту земель колишніх сільських рад, аналізу договорів оренди за невитребувані земельні частки та реєстр сертифікатів на замельні частки та їх передача до відділу земельних відносин та екології Саф’янівської сільської ради.

Крім цього, доведено до відома землевпорядників порядок надання документів для включення іх до порядку денного сессії.

В Саф'янівській сільській раді відбулась нарада із землевпорядниками 3

В Саф'янівській сільській раді відбулась нарада із землевпорядниками 5