В Саф’янівській сільській раді відбулась нарада з питань бджільництва та захисту бджіл від хімічних засобів захисту рослин 1

У четвер, 9 лютого, в Саф‘янівській сільській раді відбулась нарада з питань бджільництва та захисту бджіл від хімічних засобів захисту рослин.

В нараді взяли участь керівництво громади, головний спеціаліст відділу безпечності харчової продукції та ветеринарної медицини Ізмаїльського районного ГУ Держпродспоживслужби в Одеської області Анжеліка Масленикова, провідний спеціаліст відділу захисту рослин фітосанітарної діагностики та прогнозування Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держспоживслужби в Одеській області Андрій Кулава, бджолярі та керівники сільськогосподарських підприємств Саф‘янівської громади.

Під час наради присутні обговорили питання безпеки бджіл при застосуванні пестицидів та дотримання законодавства суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері вирощування сільськогосподарських культур, в частині використання пестицидів, агрохімікатів, інших засобів захисту рослин; порядок реєстрації пасік та проведення щорічних весняних протиепізоотичних заходів на пасіках.

Задля запобігання випадкам отруєння бджіл, внаслідок застосування пестицидів, для бджолярів був запропонований алгоритм дій при підозрі отруєння бджіл пестицидами.

Нарада пройшла в конструктивному руслі.