В Саф’янівській сільській раді відбулась щотижнева апаратна нарада 1

Сьогодні, 3 квітня, в Саф’янівській сільській раді відбулась чергова апаратна нарада.

Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова підвела підсумки минулого тижня, а саме – проведено пленарне засідання XXVI сесії, відкрито блок дитячих інфекцій інфекційного відділення в КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» та висаджено саджанці дерев у парку в селі Саф’яни. Голова громади висловила подяку всім причетним.

Після чого керівники структурних підрозділів ради доповіли про стан справ на підпорядкованій їм ділянці роботи. Присутні розглянули низку важливих питань в бюджетній, освітянській, культурній та соціальній сферах життя.

Наразі активно тривають заходи з благоустрою та санітарної очистки населених пунктів громади.

Крім того, ведеться робота з підготовки благодійного ярмарку на потреби ЗСУ, який відбудеться 29 квітня на стадіоні в селі Саф’яни.

За результатами наради надані відповідні доручення.