В Саф’янівській сільській раді відбулась зустріч з представниками Консультаційної місії Європейського Союзу 1

Сьогодні, 24 січня, в Саф’янівській сільській раді відбулась зустріч працівників ради з представниками Консультаційної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні (КМЄС).

У рамках проекту «Діалог з безпеки громади» КМЄС продовжує працювати над створенням Громадських рад в територіальних громадах Одеської області, починаючи з Саф’янівської громади.

Під час зустрічі гості обговорили можливість започаткувати Громадську раду в Саф’янівській громаді, яка представлятиме собою регулярні засідання, на яких поліцейські офіцери громади та громада отримають змогу обговорювати та шукати локальні рішення для локальних проблем соціального, фінансового чи кримінального характеру.

Громадська рада може бути представлена місцевою владою, активістами, представниками неурядових організацій, вчителями, лікарями та місцевими бізнесменами, які представлятимуть інтереси громади.

Крім цього, присутні обговорили нагальні проблеми громади та можливі шляхи їх вирішення.

Робота триває.