В Саф’янівській сільській раді відбулось останнє в цьому році засідання сесії 1

Сьогодні в Саф’янівській сільській раді під головуванням Саф‘янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулось пленарне засідання двадцять третьої сесії – останньої в цьому році.

В роботі сесії взяли участь заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський, працівники ради та депутатський корпус.

Одним із важливих питань порядку денного стало затвердження бюджету громади на 2023 рік, який одноголосно був прийнятий депутатами.

Крім цього, депутатський корпус розглянув низку важливих питань, серед яких затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Саф‘янівської громади, прийняття рішення «Про внесення змін до структури Саф‘янівської сільської ради», «Про присвоєння рангів посадовим особам місцевого самоврядування», «Про затвердження цільової програми на 2023-2025 роки «Фінансова підтримка КНП Саф‘янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» та інше.

Всі питання порядку денного одноголосно були прийняті депутатами та будуть опубліковані на офіційному сайті громади.

В завершенні сесії голова громади Наталія Тодорова та заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський подякували за плідну роботу та привітали депутатів із прийдешніми новорічними святами.