В Саф’янівській сільській раді відбулось пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії ради 1

Сьогодні в Саф’янівській сільській раді проведено пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії.

На початку засідання голова громади Наталія Тодорова привітала депутатів, які нещодавно відзначили День народження, та побажала міцного здоров’я, щастя, успіхів, благополуччя, миру та нових звершень на благо Саф’янівської громади.

Після чого депутати розглянули важливі питання порядку денного, які стосувались функціонування громади в умовах воєнного стану: перейменування вулиць та провулків в населених пунктах громади, питання бюджетної, освітянської та земельної сфер.

Всі питання порядку денного з урахуванням пропозицій прийняті та будуть опубліковані на офіційному сайті ради.

Голова громади Наталія Тодорова подякувала депутатам за плідну працю та побажала успіхів!