В Саф‘янівській сільській раді відбулось пленарне засідання сесії 1

Сьогодні, 29 березня, під головуванням Саф‘янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулось пленарне засідання XVI сесії.

Під час засідання було розглянуто більше 20 основних, а також земельні питання, які ретельно були вивчені депутатами під час депутатських комісій.

Депутати одноголосно прийняли наступні важливі рішення: про внесення змін до рішення Саф‘янівської сільської ради «Про бюджет Саф‘янівської сільської територіальної громади на 2023 рік»; про звіт поліцейських офіцерів громади та старости Каланчацького старостинського округу; про отримання гуманітарної допомоги; про затвердження Програми охорони навколишнього природнього середовища на території громади; земельні питання тощо.

Всі прийняті рішення будуть опубліковані на офіційному сайті громади.