В Саф’янівській сільській раді відбулось засідання комісії з мобілізації доходів та погашення заборгованості до бюджетів всіх рівнів 1

Вчора в Саф’янівській сільській раді відбулось засідання комісії з мобілізації доходів до бюджету Саф’янівської сільської територіальної громади та погашення заборгованості до бюджетів всіх рівнів.

Під час засідання були розглянуті питання перерахування податків до бюджету Саф’янівської громади, а саме плати за землю та податку на доходи фізичних осіб; наявності підстав для розташування господарської діяльності на території Саф’янівської громади; оформлення договорів на вивезення сміття та побутових відходів.

За результатом комісії суб’єктам господарювання надані відповідні доручення.

В Саф’янівській сільській раді відбулось засідання комісії з мобілізації доходів та погашення заборгованості до бюджетів всіх рівнів 3