В Саф’янівській сільській раді вітали медичних працівників із професійним святом 1

У червні всі медики України відзначають своє професійне свято. Цього року дата святкування випадає на 20 червня.

Професія медичного працівника є дуже потрібною для суспільства, тим більше в такі складні часи пандемії розповсюдження коронавірусної інфекції. Тільки людське життя має значення. Коли людина опиняється між життям та смертю, інші проблеми відходять на другий план – маленька заробітня плата, проблеми, погана погода та багато іншого. В такі моменти людина хоче просто жити та радіти кожному новому дню. І це стає можливим завдяки людям, без яких неможливо уявити життя, – медикам.

Напередодні святкування свого професійного свята медичні працівники Саф’янівської громади приймали вітання від Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової, генерального директора КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» Олега Садковського та помічника народного депутата України Анатолія Урбанського Ігоря Скоробрехи, які подякували медичним працівникам за щоденну самовіддану працю, яка рятує життя людей, відповідальне виконання службових обов’язків та побажали присутнім здоров’я, щастя, благополуччя, миру та злагоди.

Після привітальних слів медичних працівників Саф’янівської громади було нагороджено Почесними грамотами Одеської обласної ради, Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової, генерального директора КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» Олега Садковського, подяками народного депутата України Анатолія Урбанського, спільними грамотами Ізмаїльської районної державної адміністрації та Ізмаїльської районної ради, подарунками та квітами.