В селі Кам'янка відбулось відкриття оновленого басейну 1
Сьогодні в Палаці спорту ім. М.Г. Миндру села Кам’янка Саф‘янівської сільської територіальної громади відбулось урочисте відкриття оновленого басейну.

Плавальний басейн на 4 доріжки з двома 3-х та 5-ти метровими вежами для стрибків у воду потребував оновлення.
Тому в рамках програми «Велике будівництво», під егідою Президента України Володимира Зеленського, за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради, народного депутата України Анатолія Урбанського та заступника голови Одеської обласної ради Олександра Урбанського, були проведені роботи з капітального ремонту басейну.
Відремонтовані роздягальні, душові, чаша самого басейну, оновлено обладнання, проведений косметичний ремонт основного залу басейну.
Відкрили оновлений басейн заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський, Саф‘янівський сільський голова Наталія Тодорова та староста села Кам’янка Іван Лефтеров.
«Діти – наше майбутнє! І завдання дорослих зробити дитинство щасливим. Дякую всім, хто допоміг в реалізації даного проекту. А дітям бажаю спортивних злетів!», – зазначила Наталія Іванівна.
В завершенні заходу відбувся перший заплив юних мешканців Саф’янівської громади.