В Уткононосівці вітали воїнів-інтернаціоналістів 1

У цьому році відзначається 32-а річниця виведення військ із Афганістану. 15 лютого 1989 року останні радянські війська покинули державу Афганістан. Так закінчилася 10-річна війна, в якій Радянський Союз втратив понад 15 тисяч своїх громадян. І зрозуміло, що День виведення військ із Афганістану – це і свято афганців-ветеранів, і день пам’яті і скорботи про всіх загиблих воїнів-інтернаціоналістів.

Сьогодні голова Саф’янівської сільської ради Наталія Тодорова спільно зі старостою села Утконосівка Валентиною Дакі привітала афганців-ветеранів Утконосівки.

«Бажаю всім міцного здоров’я і низько вклоняюся за те, що ви берегли нашу батьківщину і наш спокій. Спасибі за те, що сьогодні ми живемо нехай знову не в спокійний час, але ви тоді з гідністю і з честю пройшли всі бойові дні і повернулися додому з високо піднятою головою. Бережіть себе! », – звернулася до героїв війни голова Саф’янівської сільської ради Наталія Тодорова.

На сьогоднішній день в Утконосівці проживає 14 воїнів-інтернаціоналістів, які з честю виконали свій військовий обов’язок у «гарячій точці».