В закладах освіти Саф’янівської сільської ради тривають екскурсії в шкільні укриття 1

Заклади освіти Саф’янівської сільської ради продовжують готуватися до старту нового навчального року.

Найпростіші захисні укриття створені у всіх 16 закладах загальної середньої освіти, 2 дошкільних підрозділах та 11 закладах дошкільної освіти громади.

Всі вони облаштовані місцями для сидіння (лежання), шанцевим інвентарем, первинними засобами пожежогасіння, виносною тарою, ємностями для води, бутильованою водою, гучномовцями, санітарно-гігієнічними засобами, забезпечено резервним штучним освітленням (ліхтарі, свічки, генератори), засобами індивідуального захисту (респіратори, ватно-марлеві пов’язки), засобами надання медичної допомоги (колективна аптечка) тощо. Розроблені маршрути руху від закладів освіти до захисних споруд цивільного захисту. У захисних спорудах всіх закладів освіти наявний мобільний інтернет.

Наразі тривають екскурсії для батьків до укриттів, у кожній школі розробляється модель освітнього процесу.