Вакцинуйтесь від COVID-19: захистіть себе та близьких вам людей! 1

Шановні мешканці Саф’янівської громади, в Україні, зокрема і в нашій громаді, епідеміологічна ситуація, пов’язана із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), продовжує погіршуватися.

Станом на ранок 13 грудня на лікуванні в інфекційному відділенні КНП Саф’янівської сільської ради “Центральна районна лікарня” перебувають 76 пацієнтів. Із них: 40 осіб з COVID-19, решта – з підозрою на коронавірусну інфекцію. За добу поступили троє пацієнтів з підозрою на COVID-19.

Майже кожен день лікарі приймають важких хворих. Щодня вони виходять до сімей пацієнтів, щоб повідомити про смерть. Вмирають люди різного віку та навіть без жодних супутніх патологій. Є інша статистика – госпіталізують невакцинованих. Таких в лікарнях 90-97%. Все більше «швидкі» везуть хворих, які потребують штучної вентиляції легень, людей у важкому стані.

При тому, рівень вакцинації серед населення дуже низький. Тому вкотре звертаюсь до вас з приводу важливості і необхідності вакцинації від COVID-19!

Всі вакцини, що використовуються в Україні, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я, є безпечними та захищають від важкого перебігу, ускладнень та смерті від COVID-19.

Вакцинація — це єдиний, ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби! Імунопрофілактика залишається найважливішим інструментом запобігання нових захворювань та смертей, а також боротьби з пандемією. Тільки так населення знову зможе повернутись до звичного життя!

Саф‘янівський сільський голова Наталія Тодорова