Великодні дні настали 1

Весна — життєрадісна святкова пора року. Усе навколо прокидається, оновлюється. Красуня весна прикрашає землю першою несміливою травичкою, зеленню дерев, квітами, дзюрчанням струмочків, співом пташок…

Напевно тому саме навесні ми відзначаємо найбільше свят.  Учні Новонекрасівського ЗЗСО з великим задоволенням  готувались   зустріти одне з найголовніших свят  — Великдень. Протягом тижня діти знайомились з народними традиціями зустрічі весни, поглиблювали знання  про традиції святкування Великодня в Україні, розкрили цінність і символіку унікального витвору української культури – писанки та Пасхи; ознайомились з техніками виготовлення великодніх яєць та випікання пасхального куліча. Формували вміння застосовувати набуті знання у повсякденному житті.

Завдяки цьому діти дізнаються більше про давні та сучасні традиції святкування Великодня, про історію свята та його значення для українського народу. А ще учні отримають необхідні знання та безліч цікавих ідей для створення власних великодніх поробок.