Ветеран Другої Світової війни приймав вітання с ювілеєм 1

Сьогодні, 15 травня, свій 95-й День Народження відзначає учасник Другої Світової війни, мешканець с. Кислиці Саф’янівської сільської територіальної громади Костянтин Чебан.

Привітали с ювілеєм Костянтина Івановича Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи, староста с. Кислиці Михайло Шевченко, помічник народного депутата України Анатолія Урбанського Ігор Скоробреха та депутат Саф’янівської сільської ради Олексій Шульга.

Доля Костянтина Чебана нелегка. У роки Другої Світової війни він, ризикуя своїм життям та здоров’ям, боровся за свободу та мир в нашій країні. Був ранений та знаходився в госпіталі. Демобілізувався Костянтин Іванович у 1944 році.

Після служби на фронті учасник війни працював рибаком у Каспійському морі. Через деякий час він повернувся до себе в рідне село, де до пенсії працював на фермі.

Сьогодні Костянтина Івановича оточує любляча та турботлива родина, яка у всьому йому допомагає та підтримує.

Бажаємо імениннику довгих років щасливого життя! Будьте здорові та щасливі. Нехай Ваші рідні будуть завжди поруч із Вами.

Ветеран Другої Світової війни приймав вітання с ювілеєм 3