Відбулась відеоконференція Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 1

16 лютого начальником відділу дошкільної та позашкільної освіти Ольгою Кіосєвою була організована відеоконференція на тему «Організація та порядок реєстрації куренів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») спільно з методистом відділу національно-патріотичного виховання дітей та молоді Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Тетяною Марченко. У відеоконференції взяли участь директор центру дитячої та юнацької творчості Саф’янівської сільської ради Марія Азман, заступники директорів з виховної роботи та відповідальні за проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») закладів загальної середньої освіти.

Основною метою зустрічі була активізація роботи і подальший розвиток Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та методичне спрямування педагогічних працівників на шляху до створення куренів на базі закладів освіти громади.

Тетяна Петрівна презентувала учасникам відеоконференції методичні рекомендації з організації роботи в куренях та детально розповіла про Порядок реєстрації куренів Всеукраїнської дитячо-юнацької військо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), відповіла на всі хвилюючі питання учасників.

Висловлюємо щиру вдячність за співпрацю, надання якісної методичної допомоги Тетяні Марченко, відмінному фахівцю, професіоналу у справах національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Відбулась відеоконференція Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 3

Відбулась відеоконференція Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 5