Відбулась виїзна робоча нарада з представниками Служби місцевих автомобільних доріг 1

Незважаючи на складнощі, які сьогодні ставить перед нами життя, Саф’янівська сільська рада продовжує докладати максимум зусиль для комфортного проживання мешканців громади.

Вчора, 19 січня, проведена виїзна нарада, ініційована керівництвом Саф’янівської сільської ради спільно з представниками Служби місцевих автомобільних доріг.

Під час наради обговорено питання щодо поточного ремонту дороги С 161 001 (від траси М-15 Одеса-Рені до села Лощинівка), а також проінспектований відрізок дороги С 161 012 (від траси М-15 Одеса-Рені до села Багате).

За результатами виїзду було обговорено необхідність підготовки кошторису для проведення поточного ремонту даних відрізків доріг.