Волонтерство під час війни набуває особливого значення 1

05 квітня 2022 року на базі Ізмаїльського районного відділу № 1 філії Центру пробації в Одеській області фахівець Ізмаїльського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анастасія Каплієнко для суб’єктів пробації провела інформаційний захід.

Анастасія повідомила, що Волонтер – це людина, яка добровільно надає свої ресурси (час, знання, уміння) на благо інших, не розраховуючи на винагороду. У нашому місті з перших днів війни волонтерських рух об’єднався та кожен може стати частиною добрих справ.

В Ізмаїлі створено «Міський центр допомоги і взаємодії», створено гуманітарний центр в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті… Плетіння маскувальних сіток, надання довідкової чи консультативної допомоги – це не тільки допомога тим, кому вона призначена, але й психологічна допомога самому волонтерові. Адже розуміння того, що робиш важливу справу, що поряд з тобою однодумці, дарує взаєморозуміння, взаємодопомогу та відносний психологічний комфорт, який так потрібен у ці непрості часи.

Тож долучитися до волонтерства може кожен. Потрібно лише бажання.