Всюди друзів ми знаходим, З ними як одна сім’я, Але нам без друга спорту Не прожити ані дня. 1

Під гаслом «Спорт–помічник! Спорт – здоров’я! Спорт- гра!» пройшов другий спортивний тиждень у пришкільному літньому таборі відпочинку « РОЗВИВАЙКО».

Під керивництвом вчителя фізичної культури Зайкова В.І. та вихователів-вчителів початкових класів : Манєвої І.О, Беженар Т.І., Харитонової Н.І.,Георгієвої Г.М. проведено багато цікавих спортивних змагань та ігор. Кожен день починався бесідою з техніки безпеки.

Активний відпочинок учнів на спортивному майданчику був різноманітним: рухливі ігри « Поміняйтеся місцями», « Спробуй утекти»,спортивні естафети « Передай м’яч», спортивно-розважальна гра « Поклик джунглів», вікторина « У світі спорту», спортивно-туристична гра « Таємничий пакет».

Вихованці табору брали активну участь у Всеукраїнському масовому заході: « Рух це здорово!».

Завершився тиждень пізнавальною екскурсією :відвідуванням пожежно-рятувальної частини та Ізмаїльського відділу поліції. Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Найбільше учням запам’яталося відвідини гаража з технікою та остаткуванням. Після побаченого і почутого кожна дитина зрозуміє важливість та героїчність професії пожежника та поліцейського.

Дякуємо співробітникам пожежно-рятувальної частини та Ізмаїльського відділу поліції за захоплюючу та пізнавальну екскурсію.