Вихід є – правда про шкідливі звички 1

10 червня 2021 року в Ізмаїльському міськрайонному відділі філії Центру пробації в Одеській області за участю фахівця Ізмаїльського міського центру соціальних служб Алли Дехтеренко для неповнолітніх суб’єктів пробації пройшов тренінг на тему: «Шкідливі звички, як руйнівники здоров’я».

Захід було проведено з метою інформування підлітків про проблеми вживання алкоголю, тютюну і наркотиків. Присутні ознайомились з впливом та наслідками шкідливих звичок на людину, масштабами їх можливих руйнівних сил у сучасності. Прийняли активну участь в обговоренні теми здоров’я, кожний визначив для себе критерії оцінки ведення здорового способу життя. Неповнолітні погодилися, що жоден лікар, жодна державна програма не зроблять нас здоровими, здоровими зробити себе можемо тільки ми.

Отже, необхідно замислитися та переглянути кожному свій спосіб життя, тому, що від цього страждає не тільки організм – тіло людини, а і особистість. Хочеш радіти життю – подбай про своє здоров’я! Завжди кажи: «Ні» курінню, алкоголю, наркотикам, токсичним речовинам, з таким гаслом підвели підсумки зустрічі.

Вихід є – правда про шкідливі звички 3