Вилкове відзначило свій День Народження - 275-річчя! 1

У суботу, 28 серпня, в світле свято Успіння Пресвятої Богородиці центр Вилківської громади відзначав 275-річчя з дня свого заснування.

Привітати вилковчан з Днем міста завітали почесні гості – голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, заступник голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Михайло Шарафаненко, директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної державної адміністрації Алла Стоянова, депутати Одеської обласної ради Олена Плачкова та Алла Гінак.

«Бажаю вам усім міцного здоров’я, удачі, успіхів, процвітання вашої громаді та Божого благословення!», – звернулась до мешканців Вилкове Саф’янівській сільський голова Наталія Тодорова.

Свято продовжилося яскравим концертом за участю талантів Вилківської громади. А справжнім сюрпризом став подарунок від Благодійного фонду Урбанського «Придунав’я» – виступ одеської групи «Jam Band».