Я не такий, як вони 1

В Ізмаїльському районному відділі №1 філії Центру пробації в Одеській області для проведення соціально – виховної роботи з підобліковими, які мають проблеми з алкогольною залежністю, активно залучаються волонтери пробації. Так, 25 серпня 2021 року відбулась чергова зустріч.

Волонтерка Вікторія Давидова надала інформацію про негативний вплив вживання алкоголю на особистість та здоров’я людини. Намагалась сформувати вміння протистояти факторам, які провокують вживання алкоголю та розвивати позитивні стратегії емоційної регуляції. Але основним завданням волонтерки Вікторії є мотивування особи до повної відмови від вживання психоактивних речовин.

Із досвіду відомо, що у більшості випадків основною причиною вчинення злочинів є вживання алкоголю чи наркотиків. І тому, усуваючи цю основну причину, пробація зможе значно знизити ризики вчинення повторного правопорушення. Саме волонтери надають в цьому напрямку суттєву допомогу.

Я не такий, як вони 3

Я не такий, як вони 5