Як убезпечитися від трудової експлуатації 1

18  жовтня  2021 року   в Ізмаїльському районному відділі №1 філії Центру пробації в Одеській області, організовано зустріч суб’єктів пробації з фахівцем Ізмаїльського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги,  яка проводилась  з нагоди  Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

– Що таке торгівля людьми?

– Які є форми торгівлі людьми?

– Як розпізнати маркери вербування при торгівлі людьми?

– Яких правил дотримуватися, аби не стати жертвою торгівлі людьми? –

на ці питання отримали відповіді клієнти  Ізмаїльського районного відділу №1 філії Центру пробації в Одеській області.

Фахівчиня Ізмаїльського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провела інтерактивну лекцію. «Сучасне рабство – так називають торгівлю людьми. Від нього не застрахований ніхто, незалежно від віку, статі, соціального становища тощо. Тому варто бути обережними при працевлаштуванні, нових знайомствах та «вигідних» пропозиціях», – зазначила Анастасія Каплієнко.

Наприкінці зустрічі присутні отримали контакти Національної безкоштовної лінії протидії торгівлі людьми в Україні  (527 з мобільного або 0800505501 зі стаціонарних телефонів) та єдиного телефонного номеру системи безоплатної правової допомоги (0 800 213 103), а також дізналися, що в Ізмаїлі проконсультуватися з правових питань можна в Ізмаїльському МЦ з надання БВПД за адресою: пр-т Миру, 23, тел.: (04841) 5 95 05, (04841) 5 95 09.

Як убезпечитися від трудової експлуатації 3 Як убезпечитися від трудової експлуатації 5