Яскраво, масштабно, весело та смачно: в Саф’янівській громаді відбувся щорічний ярмарок Щедрості та таланту! 1

Субота, 4 вересня, стала для мешканців Бессарабії справжнім святом, коли після довгого карантину на стадіоні центру Саф’янівської сільської територіальної громади пройшов ярмарок Щедрості і таланту.

Цей захід став вже доброю традицією та проводиться в четвертий раз. У цьому році на стадіоні зібралося більше трьох тисячі людей, які приїхали з різних куточків Бессарабії.

Гостей чекало велике розмаїття сільськогосподарської продукції, національні страви кожного населеного пункту громади, виставка домашніх тварин та робіт декоративно-прикладного мистецтва, яскраві фотозони, а дітей – різноманітні розваги, батути, попкорн.

Подвір’я кожного населеного пункту Саф’янівської громади вітало почесних гостей ярмарку, серед яких народний депутат України Анатолій Урбанський, заступники голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський та Вадим Шкарівський, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, депутати Одеської облради – Валентин Волканов та Веніамін Унгурян, голова Ізмаїльської районної ради Василь Антонюк, мер Рені Ігор Плєхов, Суворовський селищний голова Олег Босікевіч та перший заступник Ізмаїльської РДА Михайло Шарафаненко, запальними піснями, танцями та смачними національними стравами.

«Я дуже рада всіх привітати в нашій Саф’янівській громаді! Бажаю всім гарного настрою, натхнення, успіхів та Божого благословення!», – звернулась до присутніх Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова.

Свято продовжилося яскравим концертом справжніх талантів Бессарабії, які вклали всю душу та любов у свої виступи.

Завершився ярмарок подарунками від Благодійного фонду Урбанських «Придунав’є» – виступом групи «Лісапетний батальйон» та феєрверком.

Порядок та безпеку під час свята забезпечували представники Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, бригада швидкої та невідкладної медичної допомоги КНП Саф’янівської сільської ради “Центральна районна лікарня”.

Ярмарок вдався на славу!

Сектор інформаційної діяльності Саф‘янівської сільської ради