«Є найсвятіше слово на землі одне. Високе. Світле: Україно!» 1

19 травня 2022 року з метою національно-патріотичного виховання в Ізмаїльському районному відділі № 1 філії Центру пробації в Одеській області для неповнолітніх суб’єктів пробації відбулась просвітницька година «Українська кухня – з давнини до сучасності».

На початку зустрічі молоді люди переглянули відеоматеріали історичних подій, пройшлись сторінками розвитку України. Прийняли участь у приготуванні Української традиційно етнічної страви під назвою «вареники», без яких не обходилися свята. Хлопці з задоволенням приймали участь у приготуванні, спробували себе в ролі кухара. Тепер кожний вдома може сам приготувати вареники, порадувати своїх близьких та рідних.

Даний захід спонукає до патріотичного виховання молоді, поваги до нації. Виховувати у дітей зацікавленість до традицій, повагу до культури й спадщини Українського народу.

Разом ми переможемо! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

«Є найсвятіше слово на землі одне. Високе. Світле: Україно!» 3