«Є найсвятіше слово на землі одне. Високе. Світле: Україно!» 1

20 серпня 2021 року з нагоди відзначення 30-ї річниці Дня Незалежності України, у читальній залі бібліотеки-філії № 4 Центральної бібліотечної системи за ініціативою Ізмаїльського районного відділу № 1 філії Центру пробації в Одеській області спільно з провідним фахівцем Ізмаїльського міського центру соціальних служб Аллою Дехтеренко для неповнолітніх суб’єктів пробації відбулась просвітницька година «Кроки незалежної України».

На початку зустрічі присутні переглянули відеоматеріали історичних подій, пройшлись сторінками розвитку країни за роки Незалежності. Кожен учасник мав змогу висловити свою думку з приводу значимості цієї важливої дати для суспільства.

Даний захід спонукає до патріотичного виховання молоді, поваги до нації, адже кожен може відкрито вголос говорити і собі і світові, що він – українець, відповідальний за свою долю, у нього є держава, якою він може пишатися.