Юні мешканці Саф’янівської громади долучились до допомоги ЗСУ 1

З початку війни Саф’янівська громада постійно допомагає військовим Збройних Сил України, які боронять нашу країну від російського ворога. Активну участь в цьому беруть юні мешканці громади.

Вже стало справжньою традицією, коли діти малюють зворушливі листівки та разом з батьками готують смаколики. Аби привітати військових з Днем Збройних Сил України та подарувати частинку свого серця, школярі підготували подарунки – теплий одяг та різноманітні смаколики.

Гостинці поїхали на передову разом із черговою повнопривідною вантажівко, яку спільними зусиллями для бійців 59-ої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка придбали Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є», народний депутат України Анатолій Урбанський, заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський та депутат Одеської обласної ради Веніамін Унгурян. Також були передані десять буржуйок.

До речі, 59-та окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка брала участь у звільненні Херсона, а тепер звільняє інші міста та села від кривавої росії.
Разом наближаємо нашу Перемогу! Слава Україні! Слава ЗСУ!