Юних мешканців Саф’янівської громади привітали помічники Святого Миколая 1

За старовинними переказами, у кожний будинок у ніч на 19 грудня приходить Святий Миколай разом із помічниками та кладе слухняним дітям під подушку подарунки. Не винятком стали юні обдаровані мешканці Саф’янівської сільської територіальної громади та діти з обмеженими фізичними можливостями, котрі в день одного з найсвітліших та найважливіших християнських свят отримали солодкі подарунки від Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є».

Але на цьому сюрпризи для дітей не завершились. Святковим ранком, 19 грудня, вони отримали дзвінок від помічників Святого Миколая, які особисто привітали їх зі святом.

Своєрідний кол-центр Святого Миколая був створений в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті. Саме звідти надходили дзвінки від Ангелів Охоронців, якими виступили студенти Ізмаїльського державного гуманітарного університету.

Майбутні психологи під керівництвом викладача Ізмаїльського держуніверситету Людмили Прокоф’євої стали для більш ніж сотень дітей здійсненням мрії поспілкуватися та почути наживо помічників Святого Миколая.

Створили казку для понад 100 обдарованих мешканців громади та дітей з обмеженими фізичними можливостями Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є» за підтримки Управління освіти Саф’янівської сільської ради та Ізмаїльського державного гуманітарного університету.

День святого Миколая – свято душевного тепла, день, коли кожен сподівається на здійснення заповітної мрії, коли варто згадати, що чудеса трапляються. І сьогодні організатори акції це довели!