З Днем народження, Нова Некрасівка! 1

Сьогодні село Нова Некрасівка відзначає 193-річчя з дня свого заснування.

Найбільшим багатством Нової Некрасівки є її мешканці – працьовиті, добрі та гостинні люди. Завдяки їх умілому господарюванню та любові до рідного села, Нова Некрасівка – місце, куди завжди хочеться повернутись.

Вже протягом довгих років Нова Некрасівка відзначає в свій День народження подвійне свято – День села та День рибалки. Адже Нова Некрасівка – одне з небагатьох сіл, яке зберегло справу своїх предків – рибальство.

Завжди в День села новонекрасівці влаштовували яскраві святкові заходи – концерти, конкурси, а також готували традиційну страву – рибну юшку.

Однак, цьогорічне свято затьмарене сумними подіями та має гіркий присмак. Але вірю, що після нашої Перемоги ми обов’язково зберемось, як завжди, всією громадою та відсвяткуємо ваш День народження!

Шановні новонекрасівці, від усієї душі зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами!

Нехай ваші серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього села та громади!

Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова

З Днем народження, Нова Некрасівка! 3