З Всесвітнім днем медичної сестри! 1

Шановні працівники медичної галузі Саф‘янівської громади, від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Всесвітнім днем медичної сестри!

Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення та повагу. Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя.

Ваша праця завжди відігравала вагому роль в одужанні пацієнтів, а зараз є особливо надважливою в умовах війни.

Дякую вам за ваш професіоналізм, самовідданість, відповідальність у благородній справі та врятовані людські життя!

Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів, щастя та благополуччя. Нехай ваша нелегка праця, яка повертає людям здоров’я, приносить радість та людське щастя!

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею!

Зі святом!

Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова