З 18 жовтня встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Одеської області 1

І-й заступник голови Одеської облдержадміністрації Борис Волошенков детального розповів про обмеження червоного рівня епіднебезпеки (деталі – у відео).

З 00 годин 00 хвилин 18 жовтня 2021 р. встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Одеської області.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

● робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;
● робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо;
● робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;
● робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;
● проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;
● робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

ОБМЕЖЕННЯ НЕ БУДУТЬ ЗАСТОСОВУВАТИСЬ, якщо у всіх відвідувачів (користувачів) та співробітників (організаторів) буде наявний зелений COVID-сертифікат – тобто вони будуть повністю вакциновані проти коронавірусної хвороби.

На червоному рівні дитячі садки та 1-4 класи шкіл будуть працювати у звичайному режимі без вимоги повної вакцинації 100% співробітників.

Водночас, співробітники сфери освіти входять до переліку співробітників підприємств, працівники яких підлягають обов’язковій вакцинації.

Фактично, це означає, що працівники вказаних закладів без щеплення на червоному рівні зможуть працювати до 7 листопада.

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ:

● Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів.
Важливою вимогою залишається виконання умов адаптивного карантину: носіння масок, обробка рук, соціальна дистанція, та відповідна кількість осіб в транспорті.