Завершилась атестація педагогічних працівників Саф'янівської громади 2022 року 1

05 квітня та 06 квітня 2022 року в онлайн режимі проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня управління освіти Саф’янівської сільської ради. Незважаючи на військовий стан, атестацію педагогічних працівників проведено у встановлені терміни, без перенесення на наступний рік, з дотриманням методичних рекомендацій Департаменту освіти і науки Одеської військової адміністрації.

У поточному навчальному році 52 педагоги Саф’янівської сільської ради атестувалися атестаційною комісією ІІ рівня. Вищу кваліфікаційну категорію підтвердили 19 вчителів, звання «старший вчитель» – 11 вчителів. 12 вчителям присвоєно вищу кваліфікаційну категорію. За результатами цьогорічної атестації поповнилась когорта вчителів – методистів громади. Цього звання удостоєні вчитель початкових класів Кислицького закладу загальної середньої освіти – Чалєй Світлана Андріївна та вчитель зарубіжної літератури Матроського закладу загальної середньої освіти – Стоянова Лариса Михайлівна. Ще 3 педагоги закладів загальної середньої освіти громади підтвердили раніше присвоєне їм звання «вчитель – методист». Крім цього, 5 вчителям громади присвоєно звання «старший вчитель»: Коваль Світлані Володимирівні, вчителю української мови та літератури Комишівського закладу загальної середньої освіти, Бондар Аллі Данилівні, вчителю географії, природознавства та історії Комишівського закладу загальної середньої освіти, Коцофляк Альоні Іванівні, вчителю фізики Утконосівського закладу загальної середньої освіти, Сілаєвій Тетяні Леонідівні, вчителю української мови та літератури Старонекрасівського закладу загальної середньої освіти, Рашковій Марині Миколаївні, вчителю української мови та літератури Кам’янського закладу загальної середньої освіти.

Дякуємо вчителям, які атестувалися у 2022 році та всім педагогічним працівникам громади за злагоджену та ефективну роботу у такий нелегкий період, за освоєння технологій дистанційного навчання з використанням різноманітних платформ, опанування нових засобів комунікації у створених групах, використання цікавих

Інтернет – ресурсів для навчання і виховання дітей.

Бажаємо педагогічним працівникам успіхів у подальшій роботі. Миру вам, доброти, мудрості та нових успіхів і перемог!