В Саф’янівській громаді відзначили День Незалежності України 1

Великих свят, як і справжніх друзів, не може бути багато. День незалежності – це свято із свят Української держави. Воно величне, як дух сивої і славної давнини, сучасне і тепле, як власний день народження.

Цьогорічний День Незалежності Україна змушена святкувати під сигнали повітряної тривоги та під постійними обстрілами. Але це тільки згуртувало українську націю, яка об‘єднавшись в одне ціле, відстоює мир та територіальну цілісність своєї рідної Батьківщини.

З нагоди 31-ої річниці з дня проголошення Незалежності України в Саф‘янівській громаді відбувся урочистий захід.

Заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський, керівництво громади та Ізмаїльської районної ради поклали квіти до пам‘ятного знаку в селі Саф‘яни та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих захисників України.

Віримо, що наступний День Незалежності наша країна відзначить у мирі на вільній українській землі під милозвучні українські пісні!