Депутатський корпус

С П И С О К

депутатів обраних до Саф’янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області на чергових виборах 25.10.2020 року

 

№ з/п ПІБ Партія
1. Бондар Алла Данилівна Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
2. Брусова Маргарита Василівна Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
3. Бурковська Тетяна Василівна Одеська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»
4. Волков Дмитро Олегович Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
5. Гаврилова Лариса Сергіївна Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
6. Георгіця Феодора Дмитрівна Одеська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»
7. Гудь Едуард Дмитрович Одеська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»
8. Делігіоз Петро Дмитрович Одеська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»
9. Деной Марина Михайлівна Регіональна організація політичної партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» в Одеській області
10. Дяжук Роман Улянович Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
11. Дянков Олександр Михайлович Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
12. Желева Вікторія Миколаївна Одеська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»
13. Жужуян Станіслав Вячеславович Одеська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»
14. Киричевська Анжела Володимирівна Одеська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»
15. Кіркова Світлана Валентинівна Одеська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»
16. Короткова Світлана Валеріївна Одеська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
17. Мазур Сергій Іванович Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
18. Мінжинер Марина Федорівна Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
19. Мішулін Іван Наумович Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
20. Нівня Павло Іванович Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
21. Ординский Андрій Данилович Регіональна організація політичної партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» в Одеській області
22. Осика Олександр Сергійович Регіональна організація політичної партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» в Одеській області
23. Паску Маріїта Михайлівна Одеська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»
24. Пєтков Олександр Федорович Одеська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
25. Сайтарли Тетяна Дмитрівна Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
26. Севастіян Валеріан Петрович Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
27. Стандратюк Сергій Йосипович Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
28. Сухова Оксана Григорівна Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
29. Тельпіз Оксана Федорівна Одеська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»
30. Чакір Олександр Євгенович Слуга народу Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
31. Чебан Сергій Петрович Одеська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
32. Чепой Віктор Георгійович Одеська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»
33. Шевченко Віктор Михайлович Одеська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
34. Шульга Олексій Артурович Одеська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»