Шановні адміністратори Центру надання адміністративних послуг Саф’янівської громади, вітаю вас із професійним святом! 1

Щодня чимало мешканців нашої громади звертається до вас по допомогу та отримує якісне і оперативне обслуговування.

Дякую за вашу сумлінну працю, високий професіональний рівень, самовіддачу, високоякісне надання адміністративних послуг та прагнення постійно вдосконалюватись!

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, терпіння, радості, миру, задоволення від роботи та спілкування з нашими мешканцями!

Нехай ваша компетентність та індивідуальний підхід і надалі допомагають вам знаходити спільну мову із заявниками, а їхня усмішка і вдячність зігріває ваші серця!

Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова

Шановні адміністратори Центру надання адміністративних послуг Саф’янівської громади, вітаю вас із професійним святом! 3