Школи Саф‘янівської громади отримали ноутбуки 1

Днями 10 закладів загальної середньої освіти Саф’янівської сільської ради отримали 33 ноутбуки в межах домовленостей Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України з компанією «Google» та за підтримки ЮНЕСКО , а також за сприяння Olena Zelenska Foundation / Фундація Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компанії HP та Microsoft.

Сучасні пристрої значно полегшать роботу вчителів під час організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

Висловлюємо щиру вдячність Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та міжнародним партнерам за допомогу і підтримку освітянського фронту в такий складний для нашої країни час!