Працівники Саф'янівської територіальної громади приймали вітання з нагоди Дня Конституції України 1

28 червня Україна відзначила 27-у річницю з дня затвердження основного Закону країни – Конституції.

З нагоди Дня Конституції України працівники Саф’янівської територіальної громади були нагороджені подяками народного депутата України Анатолія Урбанського та почесними грамотами Саф’янівської сільської ради.

Нагородження провели Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Стандратюк та перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков.

“Висловлюю щирі слова вдячності за те, що в цей важкий час наш колектив продовжує злагоджено і професійно виконувати свою роботу. Нехай всі наступні кроки будуть сповнені життєвою енергією, добром, злагодою, впевненістю в завтрашньому дні нашої держави та громади зокрема. Бажаю міцного здоров’я, успіхів, наснаги та усім нам – Перемоги! Все буде Україна!”, – звернулась до присутніх голова громади Наталія Тодорова.