Що сказати, коли бракує слів? 1

Що сказати, коли бракує слів? Коли «співчуваю» здається таким банальним, що врешті ми мовчимо або сподіваємося зарадити чимось на кшталт «не плач».

Людина, яка втратила близьких, відчуває величезний біль, і щоб не зробити гірше, ми маємо навчитися бути поряд, слухати, добирати слова та обіймати серцем.

Що варто пам’ятати:

• важливо бути тактовним і терплячим;
  • поважати людину та її бажання прожити горе по-своєму;
  • не тиснути, не применшувати горя, не давати порад.

У цьому дописі також згадуємо, як правильно спілкуватися з людьми в жалобі та яких фраз точно варто уникати.

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Олени Зеленської допоможе знаходити в собі сили щодня, навчитися піклуватися про себе, опановувати стрес, тривогу, гнів тощо.

Розробку та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я координує Міністерство охорони здоров’я України. Всесвітня організація охорони здоров’я – експертний партнер, виконавчий партнер – ГО «Безбар’єрність». Майданчиком для розробки й ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада при Кабінеті Міністрів України. Комунікаційна кампанія реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Дізнавайтеся більше – http://howareu.com.