Заклади освіти Саф'янівської громади долучились до Всеукраїнського уроку з ментального здоров'я "ТИ ЯК? Повертаємось до школи!" 1

Заклади загальної середньої освіти Саф’янівської громади долучились до Всеукраїнського уроку з ментального здоров’я “ТИ ЯК? Повертаємось до школи!”, розробленого Міністерством освіти та науки України за Всеукраїнською програмою ментального здоров’я “Ти як?”, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською та UNICEF Ukraine.

Проведення заходу спрямовано на підвищення уваги з питань психічного здоров’я та формування навичок самозахисту учнів. Школярі отримали необхідні знання як зберегти своє психічне здоров’я, зменшити стрес та покращити якість свого життя.

Під час уроку діти та учнівська молодь отримали корисні поради і рекомендації від практичних психологів та класних керівників щодо свого психічного здоров’я, формування здорового способу життя та шляхи підтримки свого емоційного стану.