В Саф‘янівській сільській раді відбулось пленарне засідання сесії 1

У четвер, 28 вересня, під головуванням Саф‘янівського сільського голови Наталії Тодорової відбулось пленарне засідання XXXI сесії.

Під час засідання було розглянуто 25 основних, а також земельні питання, які ретельно були вивчені депутатами під час депутатських комісій.

Депутати одноголосно прийняли наступні важливі рішення: про внесення змін до рішення Саф‘янівської сільської ради «Про бюджет Саф‘янівської сільської територіальної громади на 2023 рік»; про внесення змін до рішення Саф‘янівської сільської ради «Про затвердження кошторису видатків на утримання апарату Саф‘янівської сільської ради та її виконавчих органів»; про надання пільги зі сплати земельного податку на 2024 рік неприбутковим підприємствам, користувачам земель водного фонду, для експлуатації та догляду за гідротехнічними, іншими водогосподарськими спорудами та каналами; про внесення змін до рішення Саф‘янівської сільської ради «Про затвердження середньої вартості харчування на одну дитину в день, встановлення плати батьків за харчування дітей в закладах дошкільної освіти та дошкільних підрозділах Ларжанського та Матроського ЗЗСО»; про внесення змін до рішення Саф‘янівської сільської ради «Про затвердження категорій учнів, які забезпечуються безоплатним гарячим харчуванням та відсотків виконання норм харчування з ЗЗСО»; про звіт поліцейських офіцерів Саф’янівської громади; про внесення змін до Регламенту Саф’янівської сільської ради; про надання дозволу на розроблення ДПТ для розміщення АЗС та комплексу дорожнього сервісу, загальною площею 0,5 га, що знаходиться за межами населеного пункту села Саф’яни; земельні питання тощо.

Всі прийняті рішення будуть опубліковані на офіційному сайті громади.

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid022stetcjXCMXb2iUF4F8xPUysJk2HAiqaGuv3peX4tcVjGjW3uG1erUquCJCmRFB2l