Пекучий біль, сльози, пустота…: Саф’янівська громада провела в останню путь захисника України Володимира Гончарова 1

Сьогодні, 6 грудня, «на щиті» до Ларжанки повернувся справжній Герой, патріот, захисник України, військовослужбовець Володимир Гончаров.

Інспектор прикордонної служби 2 категорії-оператора БПАК групи управління вогневого відділення третього відділу прикордонної служби четвертої прикордонної комендатури швидкого реагування мобільного прикордонного загону військової частини сержант Володимир Гончаров загинув 26 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Іванівка Куп’янського району Харківської області.

Живим коридором з національними прапорами та квітами зустріли мешканці громади нашого воїна.

Траурний кортеж рушив рідної домівки загиблого, де відбулася прощальна церемонія.

Після чого в Свято-Михайлівському храмі духовенством Ізмаїльського благочиння на чолі з архієпископом Болградським Сергієм вікарієм Одеської єпархії відбувся чин відспівування.

Віддати шану полеглому захиснику України прийшли близькі, друзі, знайомі, побратими, керівництво та мешканці Сафʼянівської громади.

Поховали Героя на місцевому кладовищі. За Героєм плакали рідні, односельці, небо…

Вірний захисник України Володимир Гончаров назавжди залишиться в нашій пам’яті та наших серцях.

Вічна пам’ять Герою!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02c7hwKGtJLStTEktxSbKVj289ut9N2YHWhHeJ2DACSW2tgxayMYwdU27kVmzRfgx8l